Archívum: 2016. október

Olimpici GP1. – Hajdúhadház | 3. nap

2016. október 23.

Megkezdtük a 2016/17-es idény Olimpici GP1 – Fülöp Gyula Emlékverseny harmadik napi küzdelmeit.
We started the third day’s competitions of Olimpici GP1 – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula in the season of 2016/17.

Serdülő leány versenyszám, 65 induló | adolescent girls, 65 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. BÜKI Lili, OMS-TATA
2. WETZKER Laura, VASAS SC
3. MOROIANU Bianca, ROU-BUC QUARTO
3. MELINTESCU Ana, ROU-BUC STESIAL

The 10000 HUF valued PBT voucher has been drawn with the LuckyPi System random selector by the winner BÜKI Lili to ROHALSKA Kateryna, UKR-KFC.

Törpici leány versenyszám, 42 induló| mini girls, 42 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. NAGY Emma, DVE
2. CSÉRI Sára, SZ-L BAU BALATON
3. MUNTEAN Andrea, ROU-ORADEA
3. SZALMA Sára, SZ-L BAU BALATON

Serdülő fiú versenyszám, 84 induló | adolescent boys, 84 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. BÁLIND Bence, BVSC
2. BARTKÓ Levente, MTK
3. TUSJAK Adrián, KVSE
3. KESZTHELYI Zsombor, AVA

The 10000 HUF valued PBT voucher has been drawn with the LuckyPi System random selector by the winner BÁLIND Bence to HREHOR Samuel, SVK-WILLARD.

A GP1 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP1

Olimpici GP1. – Hajdúhadház | 2. nap

2016. október 22.

Megkezdtük a 2016/17-es idény Olimpici GP1 – Fülöp Gyula Emlékverseny második napi küzdelmeit.
We started the second day’s competitions of Olimpici GP1 – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula in the season of 2016/17.

Újonc leány versenyszám, 66 induló | novice girls, 66 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. MÁTHÉ Csenge, VASAS SC
2. MOROIANU Bianca, ROU-BUC QUARTO
3. KÁLMÁN Gyöngyvér, DHSE-PMD
3. MELINTESCU Ana-Maria, ROU-BUC STESIAL

Törpici fiú versenyszám, 43 induló| mini boys, 43 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. PETRACHE George, ROU-BUC-STEAUA
2. MONOSTORI Barna, SZ-L BAU BALATON
3. HORVÁTH Levente, OMS-TATA
3. ZHUROV Denys, UKR-KIEV

Újonc fiú versenyszám, 102 induló | novice boys, 102 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. TUSJAK Adrián, KVSE
2. ZARNESCU Tudor, ROU-BUC UNEFS
3. KÓ Bendek, VASAS SC
3. PAPANITZ Ákos, BHSE

A GP1 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 2nd day of GP1

Olimpici GP1. – Hajdúhadház | 1. nap

2016. október 21.

Megkezdtük a 2016/17-es idény Olimpici GP1 – Fülöp Gyula Emlékverseny küzdelmeit.
We started the Olimpici GP1 – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula in the season of 2016/17.

Gyermek fiú versenyszám, 123 induló | Kid boys, 123 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || 2. forduló | 2nd round || végeredmény | final result

1. FEKETE Ádám, SZ-L BAU BALATON
2. NÉMETH Zétény, SZ-L BAU BALATON
3. BROOKE Alec, GBR
3. KÓ Ágoston, VASAS SC

A PBT 10000 Ft-os bónját a győztes Fekete Ádám a LuckyPi System segítségével KŐHALMI Máté (SZVASE) részére sorsolta ki.

Gyermek leány versenyszám, 85 induló | Kid girls, 85 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || 2. forduló | 2nd round || végeredmény | final result

1. SCHAREK Angéla, VASAS SC
2. BALOGH Bella, VASAS SC
3. BERNIGAUD Emilie, UKR-KIEV
3. LAZARENKO Oleksa, UKR

The 10000 HUF valued PBT voucher has been drawn with the LuckyPi System random selector by the winner Scharek angela to SHAENSHAH Carlotta, GBR.

A GP1 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1st day of GP1

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Kettős-ünneplős

2016. október 18.

Két csehföldi aranyat szereztek az újoncok
Örömmel tájékoztatjuk az Olimpici-közönséget, hogy az Olimpici Grand Prix két újonc korosztályú versenyzője: Máthé Csenge és Semerédy Péter a VASAS SC színeit képviselve október 8–9-én a csehországi Liberecben megrendezett EFC U14-es körversenyen I. helyezést szereztek.

Ez igen! Gratulálunk nekik szeretettel!

Kulcsár Győző születésnapja október 18.
És természetesen a mai napon szülinapos Kulcsár Győzőnek is szívből gratulálunk, és ezúton is kívánunk jó egészséget, boldog születésnapot!


Olimpici Team

The formula of age group mini has changed

2016. október 12.
After a repeated coordination of professionals the invitation letter of GP1 has been refreshed because of the new formula for the youngest age group:
Two rounds with no elimination (4 hits, 1×3 mins), 6–7 fencers in poules. From the cumulative ranking list the first 16 fencers go onto direct tableau 16 (10 hits, 2×3 mins) with consolation (repechage).
From place 17 competitors fence for placements in poules again (4 hits, 1×3 mins) in the third round with 4–5 fencers in poules.
Olimpici Team

Változott a törpici lebonyolítás

2016. október 12.

Ismételt szakmai egyeztetés hatására változott a versenykiírás a legkisebb korcsoport formuláját tekintve:
Kieső nélküli 2 csoportforduló (4 találat, 1x 2 perc, 6–7 fős csoportok) összesített ranglistája alapján 16-os vigaszágas tábla (10 találat, 2×3 perc); a mezőny többi tagjának a 17. helytől helyosztók (4 találat 1×2 perc) a 3. csoportfordulóban 4–5 fős csoportokban.

Olimpici Team

Napi menü a GP1 versenynapjainak ebédidejében

2016. október 8.

A GP1 hajdúhadházi helyszíne a Bocskai István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Sportcsarnoka. A Hajdúvitéz Rendezvényszervező és Szolgáltató Kft. a verseny mindhárom napján kedvezményes áron kínál napi menüt az iskola ebédlőjében. A napi menü ára 600 Ft.
Péntek: köménymagleves levesgyönggyel | sült csirkecomb, burgonyapüré, cékla
Szombat: tavaszi vegyes zöldségleves | tejfölös-gombás tokány, szarvacska tészta
Vasárnap: fokhagymakrémleves | rántott sertésszelet, párolt rizs, csemegeuborka

DHSE-PMD

PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR – október 15–16.

2016. október 3.

PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR, 2016. október 15–16.

A 2016/17-es versenyidény első párbajtőr edzőtábora az utánpótlás korosztályok gyermek, újonc és serdülő vívóit várja a PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR-ban a MOB és az MVSZ támogatásával.
A meghívottak szállás és étkezési költségeit a Sport XXI. program állja.

Helyszín
Gerevich Aladár Sportcsarnok,
1146 Budapest, Istvánmezei út 6.

Találkozó
Október 15-én szombaton, 9.00-kor a vívóteremnél.
Kérjük a résztvevőket, hogy teljes versenyfelszerelésüket, melegítőt és törölközőt vigyenek magukkal.

Edzésrend
Szombaton 10.00–12.00 és 16.00–18.00
Vasárnap: 9.00–11.00 és 14.00–16.00

Távozás 16.15-től.

A meghívott versenyzők

Gyermek leány
Salamon Réka, SZ-L BAU BALATON
Kiss Emma, SZVSE
Oláh Lili, AVA
Pátri Maja, SZ-L BAU BALATON
Simon Zsófia, SZ-L BAU BALATON

Gyermek fiú
Fekete Ádám, SZ-L BAU BALATON
Paulik Tamás, KVSE
Nagy Sándor, VVSK
Monostori Barna, SZ-L BAU BALATON
Krnács Tamás, AVA

Újonc leány
Kálmán Gyöngyvér, DHSE-PMD
Boros Berta, DHSE-PMD
Mészáros Róza, SZ-L BAU BALATON
Pruzsina Panna, TSC
Varga Dóra, DHSE-PMD

Újonc fiú
Tusjak Adrián, KVSE
Kovács Kristóf, OMS-TATA
Baracsi László, AVA
Rutai Nimród, SZTE-VK
Farkas Domos, PTE-PEAC

Serdülő leány
Büki Lili, OMS-TATA
Bödecs Pálma, OMS-TATA
Kollár Kincső, SZVSE
Kálóczi Anna, VVSK
Tantman Evelin, OMS-TATA

Serdülő fiú
Keszthelyi Zsombor, AVA
Nagy Balázs, VVSK
Halmi Csongor, TSC
Joszkin Péter, SZVSE
Raffai Kristóf, SZ-L BAU BALATON

FONTOS INFORMÁCIÓ!
A részvételi szándékot minden résztvevőnek jeleznie kell a
Diera Ferenc, dieraf(kukac)t-online(pont)hu e-mail címen legkésőbb 2016. október 09-ig.
További információ ugyanitt kérhető.

Kérjük, hogy minden meghívott jelezze részvételi vagy lemondási szándékát! A visszajelzést nem küldő vívók meghívása törlődik, és a ranglistán következő kaphatja meg a részvételi lehetőségét!
Az edzőtábor nyitott, minden korosztályhoz tartozó versenyzőt szívesen látnak a szervezők.

Olimpici Team