Archívum: 2018. december

Olimpici GP2. – Szolnok | 3. nap

2018. december 9.

Megkezdődtek a 2018/19-es idény Olimpici GP2 – Szolnok Kupa harmadik napi küzdelmei.
The third day’s competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup in the season of 2018/19 has been started.

Serdülő fiú versenyszám, 111 induló | Novice boys, 111 entrants – követhető/available online

1. PAULIK Tamás, KONDOROSI VÍVÓ SE
2. KÓ Ágoston, BVSC
3. DUNAY Máté, MTK
3. HIRTLING Márton, BHSE

Serdülő leány versenyszám, 93 induló | Novice girls, 93 entrants – követhető/available online

1. KOVÁCS Emese, KONDOROSI VÍVÓ SE
2. WIMMER Dorina, MTK
3. DEMETER Diána, TÖREKVÉS
3. FÁBIÁN Kamilla, VASAS SC

A GP2 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP2 

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Olimpici GP2. – Szolnok| 2. nap

2018. december 8.

Megkezdődtek a 2018/19-es idény Olimpici GP2 – Szolnok Kupa második napi küzdelmei.
The second day’s competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup in the season of 2018/19 has been started.

Újonc fiú versenyszám, 95 induló | Kid boys, 95 entrants – követhető/available online

1. KÓ Ágoston, BVSC
2. HORVÁTH Ádám, FLESS
3. NAGY Nándor, VERESEGYHÁZ
3. TUSJAK Dominik, KONDOROSI VÍVÓ SE

Törpici fiú versenyszám, 46 induló | Kid boys, 46 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. KORCHUK Maksym, UKR
2. SALAMON Bálint, ALBA RÉGIA VA
3. TÓTH Lázár, SZVSZSE
3. SZÁNTÓ Zalán, MTK

Újonc leány versenyszám, 98 induló | Kid girls, 98 entrants  – követhető/available online

1. WIMMER Dorina, MTK
2. SONT Emma Ecaterina, ROU
3. HAJDU Emma, BHSE
3. PÁTRI Maja, BALATON VK

Törpici leány versenyszám, 40 induló | Kid girls, 40 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. KORCHUK Maksym, UKR
2. SALAMON Bálint, ALBA RÉGIA VA
3. NAGY Darinka, VVSK
3. RÓNASZÉKI Izabella, VASAS SC

A GP2 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 2nd day of GP2 

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Olimpici GP2. – Szolnok | 1. nap

2018. december 7.

Megkezdődtek a 2018/19-es idény Olimpici GP2 – Szolnok Kupa küzdelmei.
The competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup in the season of 2018/19 has been started.

Gyermek fiú versenyszám, 115 induló | Kid boys, 115 entrants  – követhető/available online

1. DARVAS Ottó, VASAS SC
2. HORVÁTH Levente, OMS-TATA
3. GRUJIC Kosta, SRB
3. PETRACHE George, ROU

Gyermek leány versenyszám, 89 induló | Kid girls, 89 entrants  – követhető/available online

1. NAGY Emma, DVE
2. JUHÁSZ Eszter, BHSE
3. NÉBALD Franciska, MTK
3. DRAGAN Alexandra, ROU

A GP2 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1st day of GP2

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Good Bye GP1, hello GP2

2018. december 6.

This is the day of Santa Claus, and tomorrow GP2 is also arriving to the always festive Szolnok!
We hope that everyone could find the invitation letter, which was announced first on our Facebook page, when the event of GP2 was published. So, it is worthy to follow Olimpici Épée Grand Prix on Facebook!
Here also we thank to the host of GP1, Békessy Debrecen to organise and has been such a good host again in the first round of GP in this season’s beginning.



At the awarding ceremonies we had unique fellows to help handing prizes towards into the winners’ hands: the leader of the club, Zsolt Béres; the director György Serra. Over and above our Olympians Géza Imre and Ildikó Mincza as well as Annabella Karap behalf of the local fencing club in Hajdúhadház.

Viszlát GP1, hello GP2 + SPORT XXI.

2018. december 3.

Hamarosan érkezik Mikulás, majd néhány napra rá az Olimpici GP 2. fordulója a mindig ünnepi hangulatú Szolnokon. Pár hete elérhető a versenykiírás, amelyről ezúttal Facebook-oldalunkon adtunk hírt először a verseny Facebook-eseményének publikálásakor. Érdemes követni az Olimpici GP-t a közösségi oldalon!
Ezúton is köszönet a Békessy Debrecen egyesületnek, amiért ismét jó házigazdái voltak az idény első fordulójának november elején.



Az eredményhirdetéseken számos közreműködő segítette a versenyszámok legjobbjait jutalmaikhoz. A Békessy Debrecen szakosztályvezetője Béres Zsolt, ügyvezetője Serra György, valamint Imre Géza és Mincza Ildikó olimpikonok, illetve a hajdúhadházi vívóklub részéről Karap Annabella.

Hamarosan találkozunk, addig viszont egy fontos hír, a Sport XXI. edzőtábor, íme a részletek:

PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR 2018. 12. 15–16.

A MOB és az MVSZ támogatásával az utánpótlás korosztályok gyermek, újonc és serdülő vívóit várja a PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR.
Korosztályonként a ranglistán szereplő legjobb öt versenyzőre érvényes a meghívás 2018. december 15–16-án.

A meghívottak szállás és étkezési költségeit a Sport XXI. program állja.

Helyszín
Tatai Olimpiai Központ (Nyugatmagyarországi Sportközpont)
2890 Tata, Baji u. 21.

Találkozó
December 15-én szombaton, 9.00-kor a létesítmény portájánál.
Kérjük a résztvevőket, hogy teljes versenyfelszerelést, melegítőt és törölközőt vigyenek magukkal.

Edzésrend
Szombaton 10.00–12.00 és 16.00–18.00
Vasárnap: 9.00–11.00 és 14.00–16.00
Távozás 16.15-től.

A meghívott versenyzők

Gyermek leány
Nagy Emma, DVE
Szalma Sára, TAPOLCA VK
Molnár Mira, SZOLNOK
Porkoláb Evelin, BVSC
Nébald Franciska, MTK
T.: Varga Veronika, VASAS SC

Gyermek fiú
Monostori Barnabás, BALATON VK
Légrádi Bálint, ÓBUDAI FLESS
Pelle Domonkos, BHSE
Király Mátyás, BALATON VK
Keresztes Ádám, OMS-TATA
T.: Rubecz Bálint, BVSC

Újonc leány
Wimmer Dorina, MTK
Kálmán Zille, BÉKESSY DEBRECEN
Sulyok Melani, BALATON VK
Lebor Hannah, BVSC
Kovács Emese, KVSE
T.: Juhász Eszter, BHSE

Újonc fiú
Kó Ágoston, BVSC
Horváth Ádám, ÓBUDAI FLESS
Nagy Nándor, VVSK
Magyar Máté, BHSE
Börcsök Koppány, ÓBUDAI FLESS
T.: Varga-Labóczki Vazul, VVSK

Serdülő leány
Miskó Dorina, MTK
Balogh Bella, VASAS SC
Oláh Lili, AVA
Cseh Ida, VASAS SC
Kiss Emma, ÉTC
T.: Palágyi Luca, ÓBUDAI FLESS

Serdülő fiú
Fekete Ádám, BALATON VK
Dunay Máté, MTK
Somody Soma, MTK
Bartkó Zalán, MTK
Kiss Attila, BALATON VK
T.: BAGYULA László, VASAS SC

FONTOS INFORMÁCIÓ!
Kérjük, hogy minden meghívott jelezze részvételi vagy lemondási szándékát Diera Ferencnek a dieraf(kukac)t-online(pont)hu e-mail címen december 09-ig!
További információ ugyanitt kérhető.

A visszajelzést nem küldő vívók meghívása törlődik, és a ranglistán következő kapja meg a részvételi lehetőséget!

Olimpici Team