Kategóriák
egyéb hír&esemény

SPORT XXI. EDZŐTÁBOR

2022. május 07-08-én a GA Sportcsarnokban rendezzük az évad első párbajtőr edzőtáborát. 

Meghívottak az Olimpici versenyek alapján kialakult ranglista első öt vidéki versenyzője.

Találkozás: május 07-én szombaton 9-órától a GA Sportcsarnokban

Az edzések időpontja:

Szombat:                     de  10-12 óráig

                                    du  16-18 óráig           

Vasárnap:                    de    9-11 óráig

                                    du  14-16 óráig

Távozás: vasárnap 16.15-től

A meghívott versenyzők szállását és étkezését az MVSZ biztosítja. Az edzőtábor nyílt, a meghívottakon kívül az edzések szabadon látogathatóak, de regisztrációhoz kötöttek.

A részvétel feltétele a hiánytalan versenyfelszerelés, és az edzések között a védőmaszk használata kötelező. 

Jelentkezés és regisztráció 2022. május 02-ig a dieraf@t-online.hu  e-mail címen. 

Budapest, 2022. április 26.                                        

Sporttársi üdvözlettel:

                                                                                   Diera Ferenc  

2022.05.07-08. Sport XXI. edzőtábor meghívott résztvevői:

Gyermek leány:

1. Varga Judit PEAC 

2. Szabó Lilla Avengarde 

3. Somogyi Alíz AVA

4. Faragó Tamara PEAC

5. Juhász Hanna Réka AVA

T. Tóth Eszter Avengarde 

Gyermek fiú:

1. Petrovszki Áron AVA

2. Nogula Mór Danubius

3. Fekete-Fenyvesi Olivér SZVSE

4. Kuznyecov Jaroszláv Balaton

5. Borbély Máté Balaton

T. Botczheim Ádám Pilis

Újonc leány:

1. Egri Fanni Lilla Avengarde

2. Konczek Melodi Tapolca

3. Lengyel Luca Szolnok

4. Fodor Bianka PEAC

5. Kriston Emma Veres

T. Lippai Diána PEAC

Újonc fiú:

1. Bagoly Benedek PEAC

2. Deák András Szent László 

3. Pataky Roland DVE

4. Nagy-Tószegi Soma PEAC

5. Végh Ágoston Pilis

T. Szentpáli Dániel PEAC

Serdülő lány:

1. Varga Flóra  SzVSzSe

2. Kozma Laura DVE

3. Cserép Dorina Tapolca

4. Molnár Eszter Tata

5. Barcsik Csenge Szolnok 

T. Lippai Diána PEAC

Serdülő fiú:

1. Makkos Bence Tapolca

2. Kukla Balázs Danubius

3. Fehér Zsombor Veres

4. Magyar Mihály DVE

5. Kosztor Nemes Boldizsár PEAC

T. Süketes Miklós Tapolca