Archívum: 2020. január

Olimpici GP3. – Budapest | 3. nap

2020. január 26.

Megkezdődtek a 2019/2020-as idény Olimpici GP3 – Kulcsár Győző Emlékverseny mai napi küzdelmei.
The competitions of Olimpici GP3 – Kulcsár Győző Emlékverseny in the season of 2019/2020 has been started.

A versenyen a 5-ös pást eseményei élőben kerülnek közvetítésre az OLIMPICI Youtube csatornáján!

A mai napon versenyünk díszvendége volt Dr. Kulcsár Krisztián a Magyar Olimpiai Bizottság Elnöke!


Serdülő fiú versenyszám, induló | Adolescents boys, entrants – követhető/available online

1. KÓ Ágoston (BVSC)
2. SLIUSAREV Mihailo (UKR)
3. CSEKE Balázs (DVE)
3. MEZINGER Márton (ROU)

Serdülő leány versenyszám, induló | Adolescents girls, entrants – követhető/available online

1. GACHÁLYI Gréta (Csomorkány)
2. WIMMER Dorina (MTK)
3. IMRE Luca Mária (PTE-PEAC)
3. KRAVCHUK Veronika (UKR)

A GP3 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP3 ♦

Olimpici GP3. – Budapest | 2. nap

2020. január 25.

Megkezdődtek a 2019/2020-as idény Olimpici GP3 – Budapest Kulcsár Győző Emlékverseny mai napi küzdelmei.
The competitions of Olimpici GP3 – Budapest Kulcsár Győző Emlékverseny in the season of 2019/2020 has been started.

A versenyen a 5-ös pást eseményeit élőben közvetítjük Youtube csatornánkon keresztül.

Versenyünket meglátogatta a Magyar Vívószövetség Elnöke Csampa Zsolt úr! Elnök úr, köszönjük a támogatását!

Újonc fiú versenyszám, 137 induló | Novice boys, 137 entrants  – követhető/available online

1. BALÁZS Bence (Veresegyház)
2. RUBECZ Bálint (BVSC)
3. KERESZTES Ádám (OMS-TATA)
3. KIRÁLY Mátyás (Balaton)

Újonc leány versenyszám, 120 induló | Novice girls, 120 entrants  – követhető/available online

1. DRAGÁN Alexandra (ROU)
2. DZIUBAN Kateryna (UKR)
3. KRAVCHUK Veronika (UKR)
3. STEPANOVA Mihaela (BUL)

Törpici leány versenyszám, 44 induló | Minis girls, 44 entrants
végeredmény | final result

1. HORVÁTH Lotti (OVSE)
2. CISZCZON Mária (POL)
3. DMYTRUK Alina (UKR)
3. JUHÁSZ Hanna Réka (AVA)

Törpici Fiú versenyszám, 65 induló | Minis boys, 65 entrants
végeredmény | final result

1. REMEZ Vitalii (UKR)
2. THOMPSON Oghenegaren (GBR)
3. BORBÉLY Máté (Balaton)
3. FEKETE-FENYVESI Olivér (SZVSZSE)

GP3 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1rd day of GP2

Olimpici GP3. – Budapest | 1. nap

2020. január 24.

Megkezdődtek a 2019/2020-as idény Olimpici GP3 – Kulcsár Győző Emlékverseny mai napi küzdelmei.
The competitions of Olimpici GP3 – Kulcsár Győző in the season of 2019/2020 has been started.

A versenyen az 5-ös pást eseményeit élőben közvetítjük facebook -oldalunkon keresztül.

Gyermek fiú versenyszám, 146 induló | Kid boys, 146 entrants  – követhető/available online
1. PANAS Cezar (ROU)
2. DURNEVICH Myron  (UKR)
3. ANTAL Máté Bálint (BHSE)
3. ÖRSI Benedek (OVSE)

Gyermek leány versenyszám, 111 induló | Kid girls, 111 entrants  – követhető/available online
1. MUNTEAN Andrea (ROU)
2. PORKOLÁB Evelin (BVSC)
3. KRAVCHUK  Veronika (UKR)
3. MIKLENDOVA  Valerie (CZE)

GP3 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1rd day of GP3 ♦