GP5 gyors-szumma és Sport XXI.

Hűha!
Békéscsabán az AVA rendezésében 783 fős indulólétszámmal remek, jól szervezett, és szinte minden papírformát szétíró végeredményeket hozó, izgalmas fordulón vehettetek részt.
Köszönjük a szervezők, és a felkért díjátadók közreműködését: Imre Géza rendszeres résztvevő, így olimpikonunk tevékenységét már hiányolnánk is: jó modorával, alázatával páston kívül is tanít mindannyiunkat jelenlétével – hála érte! Petri Renáta egyéni VB-bronza és csapat Európa-bajnoki tagsága által helyi kiválóságként adott át érmeket, csakúgy, mint Dékány Kinga, aki szintén Európabajnok csapattag, valamint az Ifjúsági Olimpia résztvevője – gratulálunk a kijutáshoz!

A verseny dokumentációi, fotólabumai és ranglistája is elérhető, kérjük, tekintsétek meg, ellenőrizzétek pontjaitokat. Szorgalmas, eredményes felkészülést kívánunk az Országos Bajnokságra!

Addig pedig még egy Sport XXI. edzőtábor is vár a legjobbakra, íme a részletek:

PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR 2018. 06. 02–03.

A MOB és az MVSZ támogatásával az utánpótlás korosztályok gyermek, újonc és serdülő vívóit várja a PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR.
Korosztályonként a ranglistán szereplő legjobb öt versenyzőre érvényes a meghívás 2018. június 02–03-án.

A meghívottak szállás és étkezési költségeit a Sport XXI. program állja.

Helyszín
Tatai Olimpiai Központ (Nyugatmagyarországi Sportközpont)
2890 Tata, Baji u. 21.

Találkozó
Június 02-án szombaton, 9.00-kor a vívóteremben.
Kérjük a résztvevőket, hogy teljes versenyfelszerelést, melegítőt és törölközőt vigyenek magukkal.

Edzésrend
Szombaton 10.00–12.00 és 16.00–18.00
Vasárnap: 9.00–11.00 és 14.00–16.00
Távozás 16.15-től.

A meghívott versenyzők

Gyermek leány
Sulyok Melani, TAPOLCA VK
Frankó Kata, BHSE
Nagy Emma, DVE
Pátri Maja, BALATON VK
Oláh Lili, AVA
T.: Lebor Hanna, BHSE

Gyermek fiú
Kó Ágoston, BVSC
Dunay Máté, MTK
Magyar Máté, BHSE
Horváth Ádám, ÓBUDAI FLESS
Varga-LAbóczki Vazul, VVSK
T.: Börcsök Koppány, ÓBUDAI FLESS

Újonc leány
Balogh Bella, VASAS SC
Gálfalvy Réka, VASAS SC
Cseh Ida, VASAS SC
Salamon Réka, TAPOLCA VK
Miskó Dorina, MTK
T.: Wimmer Dorina, MTK

Újonc fiú
Fekete Ádám, SZ-L BAU BALATON
Bagyula László, VASAS SC
Somod Soma, MTK
Kemecsei Kornél, HASE
Bartkó Zalán, MTK
T.: Kerényi Gábor, SZOMBATHELYI VA

Serdülő leány
Szarvas Rita, ÓBUDAI FLESS
Andrásfi Júlia, BVSC
Szabó Eszter, BVSC
Scharek Angéla, VASAS SC
Majcher Emese, BVSC
T.: Kiss Emma, ÉTC

Serdülő fiú
Tusjak Adrián, KVSE
Kó Benedek, BVSC
Semerédy Péter, VASAS SC
Gyenes András, VASAS SC
Kovács Gergely, ALBA RVA
T.: Papanitz Ákos, BHSE

FONTOS INFORMÁCIÓ!
Kérjük, hogy minden meghívott jelezze részvételi vagy lemondási szándékát
Diera Ferencnek a dieraf(kukac)t-online(pont)hu e-mail címen május 25-ig!
További információ ugyanitt kérhető.

A visszajelzést nem küldő vívók meghívása törlődik, és a ranglistán következő kapja meg a részvételi lehetőséget!

Olimpici Team