Lengyel verseny – GP1 részletek – Sport XXI.

Mieleckie Skrzydła
A hazai Olimpici korosztályoknak tolmácsoljuk a Falcon Polish Gymnastic Society Mielec és a Griffin Mielec Sports Club meghívását Lengyelországba, hogy vegyenek/vegyetek részt a II. Fencing Tournament Mieleckie Skrzydła versenyen, amelyre a két rendező klub szeretettel hívja és várja a versenyzőket október 27–28-án. Részletek az általuk küldött versenykiírásban!

 

GP1 versenybeosztás és lebonyolítás
A GP1 versenykiírását az MVSz jóváhagyásáig nem tehetjük közzé, viszont az időbeosztást már megismerhetitek:
2018. november 2., péntek
gyermek fiú 10.00,  gyermek leány 14.00
2018. november 3., szombat
újonc fiú 09.00, törpici fiú 11.00, újonc leány 14.00
2018. november 4., vasárnap
serdülő fiú 09.00 törpici leány 11.00, serdülő leány 13.00

A lebonyolítás is változott az előző idény(ek) tapasztalai alapján.
Gyermek versenyszámok:
2 csoportforduló (6–7 fős csoportok)
Teli 128-as tábla az 1–128. helyezettnek 10 találatra (2×3 perc);
Újonc versenyszámok:
1 csoportforduló (6-7 fős csoportok)
Direkt tábla 15 találatra (3×3 perc), vigaszág nélkül
Serdülő versenyszámok:
1 csoportforduló (6–7 fős csoportok), 20% kieső
Direkt tábla 15 találatra (3×3 perc)
Törpici versenyszámok:
2 csoportforduló (4 találat, 1×2 perc, 6–7 fős csoportok)
32-es vigaszág nélküli tábla (10 találat, 2×3 perc)
3. csoportforduló: helyosztó a 33. helytől (4 találat 1×2 perc) 3/4/5 fős csoportokban

 

Párbajtőr Sport XXI. edzőtábor október 20–21-én Budapesten

A MOB és az MVSZ támogatásával az utánpótlás korosztályok gyermek, újonc és serdülő vívóit várja a PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR.
Korosztályonként a ranglistán szereplő legjobb öt versenyzőre érvényes a meghívás 2018. október 20–22-én.
A meghívottak szállás és étkezési költségeit a Sport XXI. program állja.

Helyszín
Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
1146 Budapest, Istvánmezei út 3–5.

Találkozó
Szeptember 29-én szombaton, 8.30-kor a vívóteremben.
Kérjük a résztvevőket, hogy teljes versenyfelszerelést, melegítőt és törölközőt vigyenek magukkal.

Edzésrend
Szombaton 10.00–12.00 és 16.00–18.00
Vasárnap: 9.00–11.00 és 14.00–16.00
Távozás 16.15-től.

A meghívott versenyzők

Gyermek leány
Nagy Emma, DVE
Szalma Sára, BALATON VK
Cséri Sára, TAPOLCA VK
Cserép Dorina, TAPOLCA VK
Simon Júlia, BALATON VK
Porkoláb Evelin, BVSC
T.: Molnár Eszter, OMS-TATA

Gyermek fiú
Keresztes Ádám, OMS-TATA
Monostori Barna, BALATON VK
Balázs Bence, VVSK
Makkos Bence, TAPOLCA VK
Szabó Máté, BALATON VK
T.: Molnár Ádám, OMS-TATA

Újonc leány
Sulyok Melani, TAPOLCA VK
Kálmán Zille, BÉKESSY DEBRECEN
Oláh Lili, AVA
Pátri Maja, BALATON
Tóth Barbara, SZOLNOK
T.: Kovács Emese, KVSE

Újonc fiú
Cseke Balázs, DVE
Nagy Nándor, VVSK
Varga-Labóczki Vazul, VVSK
Krnács Tamás, AVA
Szüts Máté, BALATON VK
T.: Farkas Bulcsú, PTE-PEAC

Serdülő leány
Salamon Réka, TAPOLCA VK
Bencsik Anna, AVA
Magda Jázmin, PTE-PEAC
Tehrani Léna, SZVSE
Hricz Lilla, AVA
T.: Lájer Boglárka, BALATON VK

Serdülő fiú
Fekete Ádám, BALATON VK
KERÉNYI Gábor, SZOMBATHELYI VA
Kaló Ádám, BALATON VK
Kiss Attila, BALATON VK
Kemecsei Kornél, HASE
T.: Paulik Tamás, KVSE

FONTOS!
Kérjük, hogy minden meghívott jelezze részvételi vagy lemondási szándékát Diera Ferencnek a dieraf(kukac)t-online(pont)hu e-mail címen október 16-ig!
További információ ugyanitt kérhető.

A visszajelzést nem küldő vívók meghívása törlődik, és a ranglistán következő kapja meg a részvételi lehetőséget!

Olimpici Team