Kategóriák
egyéb hír&esemény

SPORT XXI. EDZŐTÁBOR

2022. január 08-09-én a GA Sportcsarnokban rendezzük az évad első párbajtőr edzőtáborát.

Meghívottak a két Olimpici verseny alapján kialakult ranglista első öt vidéki versenyzője.

Találkozás: január 8-án szombaton 9-órától a GA Sportcsarnokban

Az edzések időpontja:

Szombat:                     de  10-12 óráig

                                    du  16-18 óráig           

Vasárnap:                    de    9-11 óráig

                                    du  14-16 óráig

Távozás: vasárnap 16.15-től

A meghívott versenyzők szállását és étkezését az MVSZ biztosítja. Az edzőtábor nyílt, a meghívottakon kívül az edzések szabadon látogathatóak, de regisztrációhoz kötöttek.

A részvétel feltétele a hiánytalan versenyfelszerelés, és az edzések között a védőmaszk használata kötelező.

Jelentkezés és regisztráció 2022.január 04-ig a dieraf@t-online.hu  e-mail címen.

Budapest, 2021. december 16.                                               

Sporttársi üdvözlettel:

                                                                                    Diera Ferenc 

2022.01.08-09. Sport XXI. edzőtábor meghívott résztvevői:

Gyermek leány:

1. Varga Judit PEAC

2. Szabó Lilla Avengarde VSE

3. Juhász Hanna Réka AVA

4. Somogyi Alíz AVA

5. Faragó Tamara PEAC

T. Hegyi Dorka Tapolca

Gyermek fiú:

1. Petrovszki Áron AVA

2. Kuznyecov Jároszláv Örs Balaton

3. Borbély Máté Balaton

4. Fekete-Fenyvesi Olivér SZVSE

5. Nogula Mór Danubius

T. Dékány Patrik Szolnok

Újonc leány:

1. Fodor Bianka PEAC

2. Egri Fanni Lilla Avengarde VSE

3. Lengyel Luca Szolnok

4. Konczek Lina Tapolca

5. Lippai Diána PEAC

T. Terhes Hanna DVE

Újonc fiú:

1. Bagoly Benedek PEAC

2. Deák András Szent László

3. Pataky Roland DVE

4. Szentpáli Dániel PEAC

5. Salamon Bálint H.SZ.GY.

T. Oszter-Barcsay Dominik Békessy

Serdülő lány:

1. Kozma Laura DVE

2. Molnár Eszter OMS-Tata

3. Varga Flóra SzVSE

4. Barcsik Csenge Szolnok

5. Cserép Dorina Tapolca

T. Hegyesi Tamara DVE

Serdülő fiú:

1. Lippai Máté PEAC

2. Fehér Zsombor Veres

3. Kukla Balázs Danubius

4. Süketes Miklós Tapolca

5. Makkos Bence Tapolca

T. Sápi Áron Interfencing