Archívum: 2018. május

GP5 gyors-szumma és Sport XXI.

2018. május 17.

Hűha!
Békéscsabán az AVA rendezésében 783 fős indulólétszámmal remek, jól szervezett, és szinte minden papírformát szétíró végeredményeket hozó, izgalmas fordulón vehettetek részt.
Köszönjük a szervezők, és a felkért díjátadók közreműködését: Imre Géza rendszeres résztvevő, így olimpikonunk tevékenységét már hiányolnánk is: jó modorával, alázatával páston kívül is tanít mindannyiunkat jelenlétével – hála érte! Petri Renáta egyéni VB-bronza és csapat Európa-bajnoki tagsága által helyi kiválóságként adott át érmeket, csakúgy, mint Dékány Kinga, aki szintén Európabajnok csapattag, valamint az Ifjúsági Olimpia résztvevője – gratulálunk a kijutáshoz!

A verseny dokumentációi, fotólabumai és ranglistája is elérhető, kérjük, tekintsétek meg, ellenőrizzétek pontjaitokat. Szorgalmas, eredményes felkészülést kívánunk az Országos Bajnokságra!

Addig pedig még egy Sport XXI. edzőtábor is vár a legjobbakra, íme a részletek:

PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR 2018. 06. 02–03.

A MOB és az MVSZ támogatásával az utánpótlás korosztályok gyermek, újonc és serdülő vívóit várja a PÁRBAJTŐR SPORT XXI. EDZŐTÁBOR.
Korosztályonként a ranglistán szereplő legjobb öt versenyzőre érvényes a meghívás 2018. június 02–03-án.

A meghívottak szállás és étkezési költségeit a Sport XXI. program állja.

Helyszín
Tatai Olimpiai Központ (Nyugatmagyarországi Sportközpont)
2890 Tata, Baji u. 21.

Találkozó
Június 02-án szombaton, 9.00-kor a vívóteremben.
Kérjük a résztvevőket, hogy teljes versenyfelszerelést, melegítőt és törölközőt vigyenek magukkal.

Edzésrend
Szombaton 10.00–12.00 és 16.00–18.00
Vasárnap: 9.00–11.00 és 14.00–16.00
Távozás 16.15-től.

A meghívott versenyzők

Gyermek leány
Sulyok Melani, TAPOLCA VK
Frankó Kata, BHSE
Nagy Emma, DVE
Pátri Maja, BALATON VK
Oláh Lili, AVA
T.: Lebor Hanna, BHSE

Gyermek fiú
Kó Ágoston, BVSC
Dunay Máté, MTK
Magyar Máté, BHSE
Horváth Ádám, ÓBUDAI FLESS
Varga-LAbóczki Vazul, VVSK
T.: Börcsök Koppány, ÓBUDAI FLESS

Újonc leány
Balogh Bella, VASAS SC
Gálfalvy Réka, VASAS SC
Cseh Ida, VASAS SC
Salamon Réka, TAPOLCA VK
Miskó Dorina, MTK
T.: Wimmer Dorina, MTK

Újonc fiú
Fekete Ádám, SZ-L BAU BALATON
Bagyula László, VASAS SC
Somod Soma, MTK
Kemecsei Kornél, HASE
Bartkó Zalán, MTK
T.: Kerényi Gábor, SZOMBATHELYI VA

Serdülő leány
Szarvas Rita, ÓBUDAI FLESS
Andrásfi Júlia, BVSC
Szabó Eszter, BVSC
Scharek Angéla, VASAS SC
Majcher Emese, BVSC
T.: Kiss Emma, ÉTC

Serdülő fiú
Tusjak Adrián, KVSE
Kó Benedek, BVSC
Semerédy Péter, VASAS SC
Gyenes András, VASAS SC
Kovács Gergely, ALBA RVA
T.: Papanitz Ákos, BHSE

FONTOS INFORMÁCIÓ!
Kérjük, hogy minden meghívott jelezze részvételi vagy lemondási szándékát
Diera Ferencnek a dieraf(kukac)t-online(pont)hu e-mail címen május 25-ig!
További információ ugyanitt kérhető.

A visszajelzést nem küldő vívók meghívása törlődik, és a ranglistán következő kapja meg a részvételi lehetőséget!

Olimpici Team

Olimpici GP5. – Békéscsaba | 3. nap

2018. május 13.

Megkezdjük a 2017/18-es idény Olimpici GP5 – Csaba Kupa harmadik napi küzdelmeit.
We’re starting the the third day’s competitions of Olimpici GP5 – Csaba Cup of the season of 2017/18.

Serdülő fiú versenyszám, 110 induló | adolescent boys, 110 entrants
Eredmények az engarde-service oldalán | Results on the page of engarde-service

1. KUBLYTSKYI Mykhailo, UKR
2. GYENES András, VASAS SC
3. BENAVIDES Sebastian, MTK
3. KÓ Benedek, BVSC

Törpici leány versenyszám, 50 induló| mini girls, 50 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. PORKOLÁB Evelin, BVSC
2. MUNTEAN Andrea, ROU
3. CONRAD Emily, UKR
3. CSÓK Kincső, ÉTC

Serdülő leány versenyszám, 78 induló | adolescent girls, 78 entrants
Eredmények az engarde-service oldalán | Results on the page of engarde-service

1. SZARVAS Rita, ÓBUDAI FLESS
2. ANDRÁSFI Júlia, BVSC
3. MISKÓ Dorina, MTK
3. SCHAREK Angéla, VASAS SC

A GP5 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP5

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Olimpici GP5. – Békéscsaba | 2. nap

2018. május 12.

Megkezdjük a 2017/18-as idény Olimpici GP5 – Csaba Kupa második napi küzdelmeit.
We’re starting the second day’s competitions of Olimpici GP5 – Csaba Cup of the season of 2017/18.

Újonc fiú versenyszám, 135 induló | novice boys, 135 entrants
Eredmények az engarde-service oldalán | Results on the page of engarde-service

1. SOMODY Soma, MTK
2. KEMECSEI Kornél, HASE
3. NÉMETH Zétény, BALATON VK
3. RASHAIDA Rahim, BUL

Törpici fiú versenyszám, 75 induló | mini boys, 75 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. LÉGRÁDI Bálint ÓBUDAI FLESS
2. KOZHEVNIKOV Matvei, UKR
3. SALAMON Bálint, TAPOLCA VK
3. ZSÖGÖN Andor, SZTE-VK

Újonc leány versenyszám, 110 induló | novice girls, 110 entrants
Eredmények az engarde-service oldalán | Results on the page of engarde-service

1. BALOGH Bella, VASAS SC
2. GÁLFALVY Réka, VASAS SC
3. LAZARENKO Oleksandra, UKR
3. SCHAREK Angéla, VASAS SC

A GP5 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 2nd day of GP5 

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.

Olimpici GP5. – Békéscsaba | 1. nap

2018. május 10.

Megkezdjük a 2017/18-as idény Olimpici GP5 – Csaba Kupa küzdelmeit.
We start the competitions of Olimpici GP5 – Csaba Cup of the season of 2017/18.

Gyermek fiú versenyszám, 116 induló | Kid boys, 116 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. RASHAIDA Rahim, BUL
2. KÓ Ágoston BVSC
3. HORVÁTH Ádám, FLESS
3. POPESCU Alexandru, ROM

Gyermek leány versenyszám, 109 induló | Kid girls, 109 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. SULYOK Melani, TAPOLCA VK
2. NAGY Emma Dorottya, DVE
3. FRANKÓ Kata, BHSE
3. LEBOR Hannah, BHSE

A GP5 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1st day of GP5

Részletek a versenydokumentációkban. | Details are in the documentations of competitions.