Olimpici GP – OB Balatonfüred – 2018

Megkezdődtek a 2017/2018-as idény Gyermek – Újonc – Serdülő
Párbajtőr Magyar Bajnokság, valamint a Törpici Párbajtőr Idényzáró Balaton Bajnokság küzdelmei.
A lila “eredmények” az adott verseny online eredményeire mutatnak az Engarde Service oldalán, itt pedig az összes versenyszám listája. A törpici versenyszámokat zöld szín jelzi.

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a ranglistán az 1–64 helyezettek kapnak pontot! Mindegyik fülön az OB oszlopától jobbra található a ponttáblázat.

 

2018. június 15. péntek
11.00 gyermek fiú egyéni, 130 induló | eredmények
1. KÓ Ágoston, BVSC
2. BÖRCSÖK Koppány, FLESS
3. DUNAY Máté, MTK
3. SZÜTS Máté, BALATON VK

13.00 gyermek leány egyéni, 105 induló | eredmények
1. WIMMER Dorina, MTK
2. SULYOK Melani, TAPOLCA VK
3. HAJDU Emma, BHSE
3. KÁLMÁN Zille, BÉKESSY DEBRECEN

A GP OB 1. napjának fotóalbuma 
A gyermek korcsoport ranglistája frissült!

 

2018. június 16. szombat
08.00 gyermek fiú csapat, 23 induló | eredmények
1. ÓBUDAI FLESS
(BÖRCSÖK Koppány, HAZAI Tamás, HORVÁTH Ádám, HORVÁTH Márk)
2. BHSE 1.
(MAGYAR Máté, MARTON Dávid, PELLE Domonkos, SZILÁRD Zsigmond)
3. BVSC (KÁNVÁSI Emil, KÓ Ágoston, RUBECZ Bálint, XUE Fu)

10.00 gyermek leány csapat, 21 induló | eredmények
1. MTK 1.
(GYULAI Sarolt, NÉBALD Franciska, TAKÁCS Dóra, WIMMER Dorina)
2. BHSE 1. (FRANKÓ Kata, HAJDU Emma, ILLÉS Fanni, LEBOR Hannah)
3. TAPOLCA VK 1. (KOVÁCS Bianka, SIMON Zsófia, SULYOK Melani)

12.00 törpici leány egyéni, 53 induló | eredmények
1. PORKOLÁB Evelin, BVSC
2. CSÓK Kincső, ÉTC
3. CSERÉP Dorina, TAPOLCA VK
3. SZILÁRD Anna, BHSE

A GP OB 2. napjának fotóalbuma 
A törpici leány korcsoport ranglistája frissült!

 

2018. június 17. vasárnap
09.00 újonc fiú egyéni, 125 induló | eredmények
1. FEKETE Ádám, BALATON VK
2. KÓ Ágoston, BVSC
3. BENAVIDES Sebastian, MTK
3. KISS Attila, BALATON VK

11.00 újonc leány egyéni, 112 induló | eredmények
1. BALOGH Bella, VASAS SC
2. WIMMER Dorina, MTK
3. GÁLFALVY Réka, VASAS SC
3. KISS Emma, ÉTC

12.00 törpici leány csapat, 12 induló | eredmények
1. BVSC
(KÁTAI Boglárka, PORKOLÁB Evelin, SIPOS Noémi, TÓTH Nadin)
2. BVSC 2. (HUTÁS Olga, UNYATINSZKI Lilien, VARGA Eszter)
3. TAPOLCA VK
(CSERÉP Dorina, KONCZEK Lina, SIMON Júlia, SZÖRTSEY Lili)

A GP OB 3. napjának fotóalbuma 
Az újonc korcsoport ranglistája frissült!

 

2018. június 18. hétfő
08.00 újonc fiú csapat, 19 induló | eredmények
1. BALATON VK (FEKETE Ádám, KALÓ Ádám, KISS Attila, SZÜTS Máté)
2. MTK 1.
(BARTKÓ Zalán, BENAVIDES Sebastian, DUNAY Máté, SOMODY Soma)
3. VASAS SC 1
(BAGYULA László, BENE Csongor,CSIZMAZIA-DARAB István, HASSAN MALALLA Szultán)

10.00 újonc leány csapat, 19 induló | eredmények
1. VASAS SC1.
(BALOGH Bella, CSEH Ida, GÁLFALVY Réka, SCHAREK Angéla)
2. TAPOLCA VK 1.
(KOVÁCS Bianka, SALAMON Réka, SIMON Zsófia, SULYOK Melani)
3. MTK 1.
(KOVÁCS Eszter, MISKÓ Dorina, VARGA Bianka, WIMMER Dorina)

12.00 törpici fiú egyéni, 94 induló | eredmények
1. ANTAL Máté, BHSE
2. LÉGRÁDI Bálint, ÓBUDAI FLESS
3. KOCH Lénárd, VASAS SC
3. SALAMON Bálint, TAPOLCA VÍVÓKLUB

A GP OB 4. napjának fotóalbuma 
A törpici fiú korcsoport ranglistája frissült!

 

2018. június 19. kedd
09.00 serdülő fiú egyéni, 106 induló | eredmények
1. TUSJAK Adrián, KVSE
2. SEMERÉDY Péter, VASAS SC
3. FEKETE Ádám, BALATON VK
3. KOVÁCS Gergely, ALBA RVA

11.00 serdülő leány egyéni, 78 induló | eredmények
1. KÁLMÁN Gyöngyvér, BÉKESSY DEBRECEN
2. SALAMON Réka, TAPOLCA VK
3. SZABÓ Eszter, BVSC
3. SZARVAS Rita, ÓBUDAI FLESS

12.00 törpici fiú csapat, 18 induló | eredmények
1. VASAS SC 1
(BAGYULA Tamás, FEHÉR Mátyás, GÁLIK Balázs, KOCH Lénárd)
2. TAPOLCA VK
(MAKKOS Bence, MAKKOS Norbert, SALAMON Bálint, SÜKETES Miklós)
3. ÓBUDAI FLESS 1
(FARKAS Bence, KÁNTOR Ákos, LÉGRÁDI Bálint, ÖRSI Benedek)

A GP OB 5. napjának fotóalbuma 
A serdülő korcsoport ranglistája frissült!

 

2018. június 20. szerda
08.00 serdülő fiú csapat, 20 induló | eredmények
1. BVSC (FRANK Csaba, HUTÁS Barna, KÓ Ágoston, KÓ Benedek)
2. VASAS SC 1.
(BAGYULA László, GYENES András, KULCSÁR Viktor, SEMERÉDY Péter)
3. BALATON VK (FEKETE Ádám, KALÓ Ádám, KISS Attila, KOVÁCS Alex)

10.00 serdülő leány csapat, 12 induló | eredmények
1. BÉKESSY DEBRECEN 1. (BOROS Berta, KÁLMÁN Gyöngyvér, KÁLMÁN Zille, VARGA Dóra Lívia)
2. BVSC (ANDRÁSFI Júlia, KISS Panna, MAJCHER Emese, SZABÓ Eszter)
3. VASAS SC (BALOGH Bella, CSEH Ida, GÁLFALVY Réka, SCHAREK Angéla)

A GP OB 6. napjának fotóalbuma 

 

További részletek a versenydokumentációkban!