Olimpici GP2. – Szolnok | 3. nap

Megkezdtük az Olimpici GP2 – Szolnok Kupa harmadik napi küzdelmeit.
We started the third day’s competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup.

Serdülő fiú versenyszám, 88 induló | adolescent boys, 88 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. MÁCSKA Ádám, ROM-SZAT
2. CSERE Bence, SZ-L BAU BALATON
3. FÓTI Adorján, VASAS SC
3. MAJNIK Roland, KVSE

 

Serdülő leány versenyszám, 86 induló | adolescent girls, 86 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. BORSODY Emma, BVSC
2. VÉRTESI Lili, DHSE-PMD
3. DÉKÁNY Kinga, AVA
3. LEONTE Mihaela, ROM-BR QUARTO

 

Törpici leány versenyszám, 35 induló | mini girls, 35 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. BALOGH Bella, VASAS SC
2. SCHAREK Angéla, VASAS SC
3. BERNIGAUD Emilie, FRA

A GP2 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP2

Olimpici GP2. – Szolnok | 2. nap

Megkezdtük az Olimpici GP2 – Szolnok Kupa második napi küzdelmeit.
We started the 2nd day’s competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup.

Újonc fiú versenyszám, 85 induló | novice boys, 85 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. GKOGKOS Filippos, ROM-BR
2. RÉGELY András, VASAS SC
3. NAGY Marcell, VASAS SC
3. ABU JUBERE Arkan, AVA

Újonc leány versenyszám, 77 induló | novice girls, 77 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. DÉKÁNY Kinga, AVA
2. MUHARI Eszter, MTK
3. LEONTE Michaela, ROM-BR
3. TURCSÁK Bianka, BVSC

Törpici fiú versenyszám, 39 induló| mini boys, 39 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. FEKETE Ádám, SZ-L BAU BALATON
2. NÉMETH Zétény, SZ-L BAU BALATON
3. MIRICA Florin, ROM-BR

A GP2 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 2nd day of GP2

Olimpici GP2. – Szolnok | 1. nap

Megkezdtük az Olimpici GP2 – Szolnok Kupa küzdelmeit.
We started the competitions of Olimpici GP2 – Szolnok Cup.

Gyermek fiú versenyszám, 93 induló | Kid boys, 93 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. SOPOLIGA Michal, SVK-KOSICE
2. PIATTI Enrico, ITA
3. BÁLIND Bence, BVSC
3. SZABÓ Bence, AVA

Gyermek leány versenyszám, 55 induló | Kid girls, 55 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. BÖDECS Pálma, OMS-TATA
2. KATÓ Zsófia, ROM-SZAT
3. KÁLMÁN Gyöngyvér, DHSE-PMD
3. MUHARI Eszter, MTK

 

A GP2 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1st day of GP2

FONTOS! Változott a GP3 időpontja!

Felhívjük figyelmeteket, hogy a Magyar Vívó Szövetség versenynap-
tárában megváltozott az Olimpici Grand Prix3 – Budapest előzetesen meghirdetett januári időpontja! Ennek oka, hogy a központi írásbeli felvételik időpontja ütközött a verseny januári időpontjával.

A verseny új időpontja 2015. február 6–7–8.
A törpici fiúk versenyét szombaton, míg a leányokét vasárnap rendezzük, de a véglegesítés a GP2 Szolnok Kupa idejére várható, azt követően pár nappal tesszük elérhetővé a versenykiírást is!

Köszönjük a megértést!

Olimpici Team

 

Újabb vívó a nemzet sportolói között

Mint azt mindannyian tudjuk, Kulcsár Győző az Olimpici Grand Prix mozgalom egyik alapító szervezője 2004-ben, pont tíz éve kapta meg a Nemzet Sportolója címet.
A mindig tizenkét fős Nemzet Sportolója cím birtokosainak társasága haláleset miatt változhat, amelyet Grosics Gyula, az Aranycsapat legendás kapusának halála tett aktuálissá.
Új tagnak Schmitt Pált, a Magyar Olimpiai Bizottság tiszteletbeli elnökét, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagját választották. A Nemzet Sportolóinak javaslatáról a kormány dönt.

Schmitt Pál csapatban kétszeres olimpiai bajnok (1968 Mexikó, 1972 München) és kétszeres világbajnok párbajtőröző (1970 Ankara, 1971 Bécs). Világkupán 1972-ben egyéni összetettben győzött, továbbá háromszoros egyéni magyar bajnok.
A Nemzet Sportolója az a személy lehet, aki a 60. életévét betöltötte, sportolóként kimagasló eredményt ért el, és aktív sportpályafutását követően is fontos szerepet töltött, vagy tölt be a hazai sportéletben.

GP2 versenykiírás

Versenyzők, edzők, szülők!

Az Olimpici Grand Prix második állomása, a Szolnok Kupa versenykiírása elérhető itt, vagy a versenykiírások menüpontban.
FIGYELEM! Figyeljetek az eddigiektől eltérő időpont–helyszín–versenyszám összeállításra! Részletek a kiírás második oldalán a versenyek időpontja bekezdésben!

A versenyzőknek eredményes felkészülést, biztonságos utazást a versenyre! Találkozzunk Mikuláskor Szolnokon, a GP2 alkalmából!

Olimpici Team

Növeljük Titi esélyeit bekerülni a Halhatatlanok Klubjába

Nagy Tímea kétszeres olimpiai bajnok, hétszeres világbajnok, az Olimpici rendezvénysorozat háziasszonya – mindannyiunk példaképe.
Tegyük Titit halhatatlan sportolóvá! Kérjük, szavazzatok, és osszátok meg a hírt edzőtársaitokkal, hogy minél több szavazot könyvelhessen el nagyszerű vívónk!

fotó: gyongypatikak.hu

 

Olimpici GP1. – Derecske | 3. nap

Megkezdtük az Olimpici GP – Fülöp Gyula Emlékverseny harmadik napi küzdelmeit.
We started the third day’s competitions of Olimpici GP – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula.

Serdülő leány versenyszám, 73 induló | adolescent girls, 73 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. GNÁM Tamara, TSC
2. FEKETE Laura, DHSE-PMD
3. ENACHE Talida, ROM-BR
3. KARDOS Edina, VASAS SC

Törpici leány versenyszám, 33 induló| mini girls, 33 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
3. forduló | 3rd round || 3. forduló holtverseny | 3rd round barage
végeredmény | final result

1. BALOGH Bella, VASAS SC
2. SIMON Zsófia, SZ-L BAU BALATON
3. SCHAREK Angéla, VASAS SC

Serdülő fiú versenyszám, 83 induló | adolescent boys, 83 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. MÁCSKA Ádám, ROM-SZAT
2. GKOGKOS Alexandros, ROM-BR
3. CSERE Bence, SZ-L BAU BALATON
3. FÓTI Adorján, VASAS SC

A GP1 3. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 3rd day of GP1

Olimpici GP1. – Derecske | 2. nap

Megkezdtük az Olimpici GP – Fülöp Gyula Emlékverseny második napi küzdelmeit.
We started the second day’s competitions of Olimpici GP – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula.

Újonc leány versenyszám, 71 induló | novice girls, 71 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. ENACHE Talida, ROM-BR
2. DÉKÁNY Kinga, AVA
3. FAZEKAS Dalma, SZ-L BAU BALATON
3. HORVÁTH Lili, MTK

Törpici fiú versenyszám, 26 induló| mini boys, 26 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. MIRICA Florin, ROM-BR
2. GUMENIUK Andrii, UKR
3. FEKETE Ádám, SZ-L BAU BALATON

 

Újonc fiú versenyszám, 68 induló | novice boys, 68 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || végeredmény | final result

1. RÉGELY András, VASAS SC
2. KESZTHELYI Zsombor, AVA
3. OSMAN-TOUSON Maruan, MTK
3. SÁRVÁRI Simon, VASAS SC

A GP1 2. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 2nd day of GP1

Olimpici GP1. – Derecske | 1. nap

Megkezdtük az Olimpici GP – Fülöp Gyula Emlékverseny küzdelmeit.
We started the competitions of Olimpici GP – Competition of Remembrance of Fülöp Gyula.

Gyermek fiú versenyszám, 72 induló | Kid boys, 72 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. SOPOLIGA Michal, SVK-KOSICE
2. POPA Georgios, ROM-BR
3. KESZTHELYI Zsombor, AVA
3. KÓ Benedek, VASAS SC

Gyermek leány versenyszám, 43 induló | Kid girls, 43 entrants
1. forduló | 1st round || 1. forduló utáni rangsor | 1st ranking
2. forduló | 2nd round || 2. forduló utáni rangsor | 2nd ranking
tábla | tableau || 3. forduló | 3rd round || végeredmény | final result

1. MUHARI Eszter, MTK
2. KATÓ Zsófia, ROM-SZAT
3. FAZEKAS Dalma, SZ-L BAU BALATON
3. WETZKER Laura, VASAS SC

 

A GP1 1. napjának fotóalbuma | Photoalbum of the 1st day of GP1